Головна » Дошка оголошень » Оголошення

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ДЕРЖАВНОГО ОСВІТНЬОГО СТАНДАРТУ З ПРОФЕСІЇ 7423 «ВЕРСТАТНИК ДЕРЕВООБРОБНИХ ВЕРСТАТІВ»
04.11.2022, 14:17

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Державного освітнього стандарту з професії 7423 «Верстатник деревообробних верстатів».

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі професійної (професійно-технічної) освіти, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, підприємства, установи та організації, незалежно від їх підпорядкування та форми власності, що видають документи встановленого зразка за цією професією, регіональні органи управління освіти.

Можливі наслідки запровадження Державного освітнього стандарту для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: задоволення права здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти отримувати якісні освітні послуги та потреб ринку праці у кваліфікованих працівниках.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту стандарту приймаються у довільній формі до 17 жовтня 2022 року на електронну адресу: lushyk@mon.gov.ua. Контактна особа для надання консультацій: Катерина Лущик.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України в період з 18 по 24 жовтня 2022 року.

Додав: nmkpto_1 | Контактна особа: Шафоростов Олексій E
Переглядів: 385 | Розміщено до: 04.12.2022 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Sergdex  
0
<a href=http://zmkshop.ru/stati/izgotovlenie-reklamnykh-metallicheskikh-konstruktsiy-dlya-operatora-ulichnoy-reklamy/>рихтовка грибовидности</a>

2 Sergdex  
0
<a href=http://zmkshop.ru/stati/>змк гермес</a>

1 Виталий  
0
Подтвердите выдачу вашего Микрозайма.


Виталий
+7 (495) 142-56-63
https://hifinance.ru
info@hifinance.ru

Ім`я *:
Email *:
Код *: