Головна » Дошка оголошень » Оголошення

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ДЕРЖАВНОГО ОСВІТНЬОГО СТАНДАРТУ З ПРОФЕСІЇ 7137 «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ ТА ОСВІТЛЮВА
31.05.2022, 08:53

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Державного освітнього стандарту з професії 7137 «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж».

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі професійної (професійно-технічної) освіти, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, підприємства, установи та організації, незалежно від їх підпорядкування та форми власності, що видають документи встановленого зразка за цією професією, регіональні органи управління освіти.

Можливі наслідки запровадження Державного освітнього стандарту для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: задоволення права здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти отримувати якісні освітні послуги та потреб ринку праці у кваліфікованих працівниках.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту стандарту приймаються у довільній формі до 09 червня 2022 року на електронну адресу: lushyk@mon.gov.ua. Контактна особа для надання консультацій: Катерина Лущик.

Надрукувати

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України в період з 10 по 17 червня 2022 року.

Додав: nmkpto_1 | Контактна особа: Шафоростов Олексій E
Переглядів: 158 | Розміщено до: 30.06.2022 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: