Головна » Дошка оголошень » Оголошення

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Офіціант»
14.03.2019, 10:48

    Професія офіціанта одна з найдавніших, адже сьогодні жоден ресторан, кафе чи бар не може обійтися без офіціанта. 13 березня 2019р. на базі Коломийського професійного ліцею сфери послуг проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Офіціант». Конкурс проводився з метою визначення рівня професійної підготовки та майстерності учнів, їхніх знань, умінь і навичок в умовах ринкових відносин. Адже сьогодні на ринку праці потрібен кваліфікований робітник, який зміг би працювати в реальних умовах сучасного виробництва та за новітніми технологіями.
  У конкурсі брали участь учні із трьох навчальних закладів: ВПУ№7 м.Калуша, Коломийського професійного ліцею сфери послуг, Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій.
Урочисто відкрив конкурс Гаврилюк Ігор Олегович – заступник директора департаменту - начальник управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації та Квартюк Наталія Стахівна - директор Коломийського ПЛСП, яка розповіла присутнім про діяльність навчального закладу, його історію. Методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області - Майдан Лілія Василівна ознайомила присутніх з програмою конкурсу.
Конкурс складався з теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку знань учнів з предметів професійно-теоретичного циклу на персональних комп’ютерах. Практичний тур складався з виконання трьох завдань: «Складання серветок», «Рух з тацею», «Обслуговування відвідувачів». Виконуючи практичні завдання, конкурсанти продемонстрували майстерність та артистизм при складанні серветок простим і складним способами, техніку наливання напоїв і заповнення місткостей різного призначення, уміння граційно рухатись із тацею, та оформлення тематичних столів. При обслуговуванні відвідувачів у реальних умовах учасники показали вміння і навички обслуговування, знання характеристик страв, уміння вести діалог.
Журі в складі роботодавців професійно та уважно спостерігали і оцінювали роботи. За спільним рішенням журі та оргкомітету визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Офіціант»:

І місце – Лукавецька Оксана Дмитрівна, учениця КПЛСП;

ІІ місце – Каблак Тарас Іванович, учень ВПУ№7 м.Калуша;

ІІІ місце – Христан Діана Миколаївна, учениця ОПЛЕТ.
На урочистому закритті конкурсу висловили свої побажання та нагородили конкурсантів цінними подарунками Захарія Оксана Миронівна – головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти та науки управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації, заступник голови оргкомітету і Шафоростов Олексій Омелянович – директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області.

Присутні залишились задоволеними доброю підготовкою та проведенням конкурсу.

 

 

Додав: nmkpto | Контактна особа: nmkpto E W | Телефон: (0342) 75-44-14
Переглядів: 1622 | Розміщено до: 14.04.2023 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 MiraIgnig  
0
Наш сервис предоставляет живые лайки на фотографии заказчиков, которые обязуются платить за качество.

Именно по этому мы и берём удалённых сотрудников, которые будут выполнять задачу, то есть проставлять лайки и получать за Вашу работу деньги.

Чтобы быть нашим удалённым работником и начать проставлять лайки, и зарабатывать за это 45 руб. за 1 поставленный лайк.

Вам понадобится просто зарегистрироваться на нашем сайте. > http://like-money.ru/ <

Выплата заработанных средств происходит каждый день в течении пяти минут.

2 MiraIgnig  
0
Наш сервис осуществляет живые лайки на фотографии заказчиков, которые обязуются платить за качество.

Именно для этого мы и подбираем удалённых работников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и получать за это деньги.

Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать проставлять лайки, и зарабатывать за это 45 рублей за 1 поставленный лайк.

Вам понадобится просто зарегистрироваться на нашем прортале. > http://like-money.ru/ <

Вывод заработанных средств проходит ежедневно в течении нескольких минут.

1 ZairaIgnig  
0
Наш сервис осуществляет живые лайки на фотографии заказчиков, которые обязуются платить за качество.

Только для этого мы и подбираем удалённых работников, которые будут выполнять задачу, то есть ставить лайки и получать за Вашу работу деньги.

Чтобы быть нашим удалённым работником и начать ставить лайки, зарабатывая за это 45 рублей за 1 поставленный лайк.

Вам понадобится просто пройти реристрацию на нашем сайте. > http://like-money.ru/ <

Выплата заработанных средств происходит каждый день в течении нескольких минут.

Ім`я *:
Email *:
Код *: