Головна » Фотоальбом » Мої фотографії » Фотографія 1

Фотографія 1

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України та українсько-канадського проекту 22-23 вересня 2010 року на базі Івано-Франківського вищого професійного училища готельного сервісу і туризму відбулася Всеукраїнська семінар-нарада з питань діяльності професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні».
У семінар-нараді брали участь представники Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, українсько-канадського проекту, заступники начальників головних управлінь освіти і науки ОДА з питань професійно-технічної освіти, директори навчально (науково)-методичних центрів ( кабінетів) ПТО, директори ПТНЗ області та представники підприємств-замовників кадрів.
З вітальним словом до присутніх звернулися начальник головного управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Болюк З.А. та перший заступник начальника головного управління освіти і науки Будзак І.В.
Десятов Т.М., директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України розповів про стан розвитку системи професійно-технічної освіти в Україні. Він акцентував увагу на тому, що професійно-технічні навчальні заклади мають виявити готовність до забезпечення якісної професійної підготовки в тісній взаємодії з регіональними ринками праці, посилення вимог роботодавців до рівня кваліфікації та професійної компетентності робітників, зокрема до випускників ПТНЗ. Потребує створення та впровадження механізмів системного вивчення перспективних напрямів у різних галузях та започаткування підготовки за новими професіями.
Як відмітив Сергій Войчук, заступник директора департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України, від якісних процесів, які відбуваються в навчальних закладах залежить якісний рівень модернізації цілісної системи освіти України. Від рівня інтелектуального розвитку учнів, від рівня сучасної методичної оснащеності педагога, від рівня управлінської політики керівника навчального закладу залежить якісний рівень модернізації управління ПТНЗ.
Геннадій Русанов, директор українсько-канадського проекту наголосив, що головним завданням проекту є вдосконалення управління та покращення можливостей щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
З питань розробки навчальних програм виступив спеціаліст Саскачеванського інституту прикладних наук та технологій Род Герцен. Досвідом роботи з розробки стандартів заснованих на компетенція та їх впровадження у навчально-виробничому процесі на прикладі Івано-Франківського ВПУ готельного сервісу і туризму поділилася Віра Кузнецова (директор ВПУГСіТ).
Лариса Магдюк, гендерний експерт проекту, розказала про нові підходи до забезпечення гендерної рівності при розробці навчальних програм та залучення чоловіків і жінок до навчання за нетрадиційними спеціальностями. Висвітлила особливості впровадження концепції соціальної і гендерної справедливості і рівності у професійно-технічній освіті.
У реальному розмірі 1600x900 / 185.4Kb
731 0 2.0

Додано 23.09.2010 nmkpto

Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: